Oferta kalibracji ISF

Logo ISF Level IIJeżeli kupiłeś wysokiej klasy telewizor lub projektor, to wykonałeś właśnie pierwszy podstawowy krok w kierunku uzyskania możliwie najlepszej jakości obrazu. Drugi krok to profesjonalne ustawienia parametrów sprzętu..

Kalibracja ISF to precyzyjne ustawienie każdego aspektu obrazu urządzeń w torze wizyjnym. Dokonywana jest bezpośrednio w domu a więc w takim otoczeniu w jakim telewizor funkcjonuje. Gwarantuje najlepsze możliwe odtwarzanie obrazu z odtwarzacza DVD/BluRay lub z transmisji TV-SAT. Procedura kalibracji zajmuje kilka (czasem nawet kilkanaście) godzin, przy wykorzystaniu komputera, generatora obrazu i najwyższej klasy mierników.

Chcielibyśmy zachęcić do zakupienia usług kalibracji oraz produktów z certyfikatem ISF w audiofast.

 • Jesteśmy firmą przeszkoloną ISF (pierwszą w Polsce) oraz ISF Level II (pierwszą w Polsce).
  Daje to Państwu gwarancję, że posiadamy właściwą i bieżącą wiedzę pozwalającą wykorzystać do maksimum Państwa sprzęt wizyjny i nasz sprzęt pomiarowy aby obraz był możliwie najdoskonalszy.

 • Kalibrację ISF możemy połączyć z kalibracją dźwięku kina domowego, ustawieniem parametrów procesora, głośników i subwoofera. Jesteśmy jedyną w Polsce firmą z certyfikatem HAA Level II (Home Acoustic Alliance).

 • W audiofast dysponujemy najnowocześniejszym dostępnym sprzętem pomiarowym do kalibracji ISF.

  • Kolorymetr Klein K-10
  • Spektrofotometr X-Rite I1 Pro
  • Generator sygnału oraz tester Quantum Data 780B (z obsługą 4K 3D)
  • Oprogramowanie CalMAN 5 Ultimate
  • Oprogramowanie ControlCAL
  • Oprogramowanie ChromaPure Professional

Logo ISF Level IIKolorymetr Klein K-10

Kolorymetr Klein K-10, niezwykle nowoczesny kolorymetr i miernik luminancji niedawno wprowadzony do sprzedaży, o doskonałej stabilności parametrów, niezwykłej dokładności i szybkości pomiaru, doskonały zarówno przy dużej jak i bardzo małej jasności. Praktycznie wszyscy czołowi kalibratorzy ISF posiadają go i używają jako głównego lub jedynego kolorymetru. Przewyższa typowe kolorymetry (w cenie < 10 tys. USD) średnio 100x lub 1000x przy niskich jasnościach, a trzeba pamiętać, że oko ludzkie dostrzega różnice w barwach właśnie najbardziej przy niskich jasnościach. Kalibracja skali szarości przy 10% wysterowaniu jasności (10 IRE) typowym kolorymetrem w cenie < 1000 USD przypomina jazdę samochodem po ciemku bez świateł i w dodatku w okularach przeciwsłonecznych.

Logo ISF Level IISpektrofotometr X-Rite I1 Pro

Spektrofotometr X-Rite I1 Pro, bardzo dokładny przy wyższych poziomach jasności (ale nie przy ekstremalnie wysokich), ale bezużyteczny przy niskich poziomach jasności, miernik kolorów, służący do czasowego sprawdzenia lub kalibracji kolorymetru podstawowego Klein K-10. W ten sposób możemy poprawić o około 1 do 2% prawdziwość kolorów przy pomiarze kolorymetrem Klein K-10 przy wzorcowaniu za pomocą X-Rite i1 Pro.

Logo ISF Level IIGenerator sygnałów i tested audio-video Quantum Data 780B

Quantum Data 780B to najlepszy i najwszechstronniejszy na rynku generator obrazów testowych, dźwięku cyfrowego oraz tester połączeń HDMI i protokołu HDCP, służący do diagnostyki kina domowego i kalibracji wizji oraz dźwięku Doby Digital, DTS itp. Obsługuje sygnały video 4K 3D.

Logo ISF Level IISpectraCAL CalMAN 5 Ultimate

CalMAN 5 Ultimate, doskonałe i najbardziej zaawansowane na rynku oprogramowanie PC do kalibracji wszelkiego typu telewizorów, monitorów i projektorów.

na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)