HAA - Home Acoustics Alliance

Home Acoustics Alliance (w skrócie: HAA) jest praktycznie jedynym międzynarodowym stowarzyszeniem profesjonalistów legitymujących się zweryfikowaną w praktyce wiedzą z dziedziny akustyki domowych pomieszczeń odsłuchowych.

Misją HAA jest poprawa technologii instalacji systemów kina domowego i audiofilskich systemów stereo poprzez promowanie profesjonalnego i naukowego podejścia do uzyskiwania wysokiej jakości brzmienia.

Podczas gdy branża audio-video pełna jest osób lepiej lub gorszej świadczących usługi adaptacji akustycznej pomieszczeń, wykwalifikowany kalibrator HAA wykazuje głębsze zaangażowanie, wiedzę popartą certyfikatem i doświadczenie w celu osiągnięcia dobrego brzmienia. Celem HAA jest zunifikowanie praktyk związanych z akustyką domowych pomieszczeń odsłuchowych, uproszczenie procesu postępowania oraz poprawa osiąganych rezultatów. Żaden inny element posiadanego przez użytkowników systemu domowego audio nie ma tak dużego wpływu na jakość dźwięku jak pomieszczenie odsłuchowe i właściwie przeprowadzona kalibracja.

Lista kalibratorów HAA jest dostępna na stronie internetowej HAA. My jesteśmy jednym z nielicznych, posiadających poziom certyfikacji Level II, poparty profesjonalnym sprzętem pomiarowym i znajomością praktycznych i teoretycznych zagadnień kalibracji.

na górę
© 2003-2014 FAST Łódź. Wszystkie użyte znaki towarowe są zastrzeżone i należą do ich prawnych właścicieli.
powrót na stronę główną na górę
 
PREVIOUS
(left arrow key)
NEXT
(right arrow key)
CLOSE (Esc)